15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 6000 1 horizontal https://www.techwalley.com 300 0 1
theme-sticky-logo-alt

Hakkımızda

6 Mayıs 2020 tarihinden bu yana teknoloji dünyasında gelişmelere techwalley.com üzerinden ziyaretçilerine aktaran ve bu gelişmeleri makale ve görseller ile destekleyen teknoloji internet sitesidir. TechWalley’de mobil, iletişim, internet, otomobil, teknoloji hakkında güncellemeler, bilgisayar ve tüm akıllı cihazlar hakkında haberlere erişebilirsiniz.

TechWalley teknoloji ve oyun dünyası ile ilgili son gelişmeleri hızlı, özgün bir şekilde aktarıyor ve aktarmaya da devam edecektir. Teknoloji hayatın bir parçası olup TechWalley’i rehber olarak görebilirsiniz. Teknolojiye dair aklınızda hangi soru varsa bunların cevabı tabii ki techwalley.com adresinde siz değerli okurlarını bekliyor olacaktır.

info@techwalley.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
reklam@techwalley.com – (Reklam / Advertising and Marketing)
basin@techwalley.com – (Basın Bületini / Press Bulet)

 

EN

As of May 6 2020, it is a technology website that conveys the developments in the technology world to its visitors via techwalley.com and supports these developments with articles and images. On TechWalley, you can access news about mobile, communication, internet, automobile, technology updates, computers and all smart devices.

TechWalley conveys and will continue to convey the latest developments in the world of technology and games in a fast and original way. Technology is part of life and you can see TechWalley as a guide. If you have any questions about technology, the answers will of course be waiting for you, our dear readers, at techwalley.com.