15 49.0138 8.38624 arrow 0 arrow 1 6000 1 horizontal https://www.techwalley.com 300 0 1
theme-sticky-logo-alt
apple watch

15/09/2020
40 Görüntülenme

Apple Watch Series 6 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Apple’ın canlı olarak düzenlenen 15 Eylül etkinliği kapsamında kandaki oksijen seviyelerini ölçebilen Apple Watch Series 6’yı duyurdu. Series 6 modeli, Apple Watch Series 4 ile sunulan ve Series 5 ile devam eden aynı genel tasarımı koruyor ancak kandaki oksijen izleme ve daha iyi uyku izleme gibi şeylere izin vermek için çeşitli yeni sensörler ekliyor.

Apple Watch Series 6 hem kırmızı hem de kızılötesi ışık kullanarak kandaki oksijen seviyelerini yaklaşık 15 saniyede ölçebileceğini söylüyor. Apple, bir kişinin COVID-19 ile enfekte olup olmadığını tespit edip edemeyeceğini test etmek de dahil olmak üzere yeni kan oksijen ölçüm özelliğini kullanarak büyük ölçekli çalışmalar başlatmak için sağlık ağlarıyla ortaklık kurduğunu söylemektedir.

Apple Watch Series 6  yüzde 20’ye kadar daha hızlı performans vaat eden yeni S6 işlemciyle birlikte geliyor. Apple’ın şirket içi A13 yongasına dayanıyor ve geçen yılki Seri 5 modelinin aynı S4 CPU’yu (pusula gibi diğer eklemelerle birlikte S5 olarak yeniden adlandırıldığını) göz önüne alındığında, Seri 4’ten bu yana Apple Watch’un performansına ilk büyük güncellemeyi getiriyor.

Apple Watch Series 6 farklı renkler ile karşımızda!

Apple’ın yeni nesil akıllı saati hakkında ortaya atılan onca iddiadan sonra sonunda saati niyahet görebildik. 15 Eylül etkinliğindeki diğer ürünlerle birlikte Apple Watch tarafında en iyisi diyebileceğimiz bir model görüyoruz.

Apple Watch Series 6′ da beklenmeyen bir değişiklik olan ve hiçbir akıllı saatte bulunmayan Product (RED) rengini taşıyarak kullanıcıların beğenisine sunulacak. 399$ olarak satışa çıkacak

TechWalley'in kurucusu, dizi ve film hayranı olan ayrıca okurları için içerik üretmeye devam eden yazar; Apple ürünlerine de oldukça meraklı.
0 Yorum

    Yanıtla